PC verze Assassins Creed 3 se opozdí, zjistil Eurogamer

Vyplývá to ze schované zmínky na plakátu distributora.

Vlastní zpráva - Český distributor ConQuest dnes nahodil na svůj Facebook nový plakát o dárcích za předobjednávku Assassins Creed 3, který by měl být vyvěšen v kamenných obchodech. Kdo se na něj podívá pořádně, všimne si malým písmem napsané nenápadné zmínky "PC verze vychází 23. listopadu 2012".

1

Dosud se přitom mělo za to, že PC i PS3/X360 verze, mimochodem poprvé lokalizované, vyjdou všechny souběžně na konci října. Dokonce to UbiSoft odpřísáhl.

Ale jak to tak bývá u každého dílu ze série Assassins Creed, zřejmě se tak nestane a hráči na počítačích si budou muset počkat na největší pecku podzimu o tři týdny déle, byť na druhou stranu pořád lepší než vydání až na jaře (jako v minulosti). Na oficiální reakci od UbiSoftu ještě čekáme.

3

Eurogamer mezitím kontaktoval Tomáše Daňka, PR manažera Playmana, aby u něj autentičnost této nemilé změny ověřil. "Nic o tomto odkladu nevíme, dosud pracujeme s datem 31. října," odvětil domácí zástupce distributora PCčkových her od UbiSoftu.

Nový termín 23. listopadu už začal na produktové stránce pro hru s českými titulky uvádět i obchod Xzone. Více o Assassins Creed 3 v E3 dojmech, videích z Bostonu nebo kompletním archivu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

První sestřih předvádí FIFA 21 a hratelnostní novinky

+ výčet vlastností v češtině, naaranžované obrázky.

Srpnové přírůstky na streamovací službě PlayStation Now

Hitman 2, GreedFall, Dead Cells, WRC 8, Pure Farming, Sinking City, AO Tennis 2 a Warhammer: Martyr.

- komentáře (23)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna