Vlastní zpráva - Český distributor ConQuest dnes nahodil na svůj Facebook nový plakát o dárcích za předobjednávku Assassins Creed 3, který by měl být vyvěšen v kamenných obchodech. Kdo se na něj podívá pořádně, všimne si malým písmem napsané nenápadné zmínky "PC verze vychází 23. listopadu 2012".

1

Dosud se přitom mělo za to, že PC i PS3/X360 verze, mimochodem poprvé lokalizované, vyjdou všechny souběžně na konci října. Dokonce to UbiSoft odpřísáhl.

Ale jak to tak bývá u každého dílu ze série Assassins Creed, zřejmě se tak nestane a hráči na počítačích si budou muset počkat na největší pecku podzimu o tři týdny déle, byť na druhou stranu pořád lepší než vydání až na jaře (jako v minulosti). Na oficiální reakci od UbiSoftu ještě čekáme.

3

Eurogamer mezitím kontaktoval Tomáše Daňka, PR manažera Playmana, aby u něj autentičnost této nemilé změny ověřil. "Nic o tomto odkladu nevíme, dosud pracujeme s datem 31. října," odvětil domácí zástupce distributora PCčkových her od UbiSoftu.

Nový termín 23. listopadu už začal na produktové stránce pro hru s českými titulky uvádět i obchod Xzone. Více o Assassins Creed 3 v E3 dojmech, videích z Bostonu nebo kompletním archivu.

- komentáře (23)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Recenze Assassins Creed 3

Souboj Asasínů s Templáři na pozadí Americké revoluce.

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Burnout Paradise Remastered nakonec i pro PC

Hlavně zviditelnění Origin Access.

Poslední

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Burnout Paradise Remastered nakonec i pro PC

Hlavně zviditelnění Origin Access.

Odklad Spyro Trilogy o dva měsíce

Přiznání, že se nestíhá.

Reklama