BioWare: Dragon Age 3 bude graficky překrásné

"Starý Eclipse engine z minulých dílů stál za houby".

První rychlost hypovací mašiny zařazena. Zatím bez vizuálních podkladů, ty se objeví odhadem až za pár měsíců. Teď se vyvolávají ta nejvyšší očekávání a nažhavují fanoušci pouze slovně. Ti samí lidé pak mohou přijít a dost možná i přijdou do diskusního fóra BioWare stěžovat si, že si pod těmi samými slovy představovali něco jiného, ale s tím se zkrátka musí počítat, když se do toho jde.

"Dragon Age 3 bude báječně překrásné," prohlásil umělecký ředitel pro grafiku a animace Neil Thompson v rozhovoru pro OXM. Podle něj je nový Frostbite engine famózně výkonný.

Když prováděli v přeprodukční fázi pravidelné týdenní zhodnocení grafiky prostředí Dragon Age 3, vždy ho to prý ohromilo. Jak dodává, až začnou vypouštět obrázky, lidé prý nebudou zklamaní.

"V minulých dílech Dragon Age na našem vlastním Eclipse enginu byli grafici mírně znechuceni tím, jak byla jejich práce ve hře ve finále ztvárněna, ale s Frostbite jsme předvedli parádní věci," uzavřel oslavné ódy zástupce BioWare, podle nějž se snaží o vytvoření krásného fantasy jinou než běžnou cestou a proto budou mít v Inquisition něco speciálního.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (18)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna