Zaklínač 3 bude mít podle CD Projektu 300 různých konců

Ale půjde jen o různé malé variace.

Líbí se vám různé konce u série Fallout? Podobné bude mít také Zaklínač 3. Podle CD Projektu bude mít 300 různých variací konců vycházející z 36 různých stavů oblastí světa.

Hra bude vaši postavu opravdu detailně sledovat a i když dosáhnete jednoho z těchto 36 konců, po cestě uděláte různé věci jinak a i to bude do finálního konce zahrnuto. Adam Badowski z CD Projektu serveru Polygon řekl, že možná jich bude ještě více, ale když dosáhli tří stovek, prostě různé konce přestali počítat.

"Hra je dost komplexní, ale nechtěli jsme pro konce vymýšlet něco speciálního. Jde prostě o klasické následky příběhové linky. Příběh má stovky různých větvení a podzáplatek. A všechny tyhle elementy se musejí nějak uzavřít v epilogu."

Už dříve jsme se dozvěděli, že dohraní Zaklínače 3 by mělo zabrat zhruba 50 hodin a že by rádi umožnili importovat uložené pozice z dřívějších Zaklínačů. Na Xboxu to ale bude problém, protože Zaklínač 3 vyjde na nové konzoli, kde nejspíš možnost přesunout save z Xbox 360 nebude možné.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna