V čem se bude lišit Dragon Age: Inquistion od Mass Effect 3?

BioWare odpovídají.

Zatímco ve sci-fi sáze z předloňského roku jste od začátku věděli, co je největší hrozbou a že probíhá invaze Reaperů, v Dragon Age: Inquistion to bude jiné. Teprve budete sami zjišťovat, co se vlastně v nastalém chaosu děje. Nemá to být pouze o pojmenování nepřítele, nýbrž mnohem složitější, jelikož povedete inkvizici se značným vlivem na ostatní národy a frakce.

Producent BioWare také pro OXM vysvětlil jiné rozdíly v jejich dvou RPG: "V Mass Effect se vše odehrávalo spíš v osobní rovině, kdežto v Dragon Age budou mít vaše rozhodnutí veliký dopad na celý svět."

S tím souvisí vaše mnohem větší morální odpovědnost za ostatní a také posílí strategický prvek ve starání se o přizpůsobení či vzhled postav. V tom je prý Inquistion bližší prvnímu dílu Dragon Age než dvojce.

Ohledně multiplayeru se BioWare údajně stále nerozhodli, ale jsou si vědomi kvalit této části hry u Mass Effect 3, takže zvažovali možnosti. Posun díky odkladu na konec letošního roku chtějí využít k tvorbě více herního obsahu a většího světa, vedle již avizovaného přidání čtvrté další hratelné rasy Qunari, což vyžaduje předělání celého příběhu, dabingu atd.

"Dotažení něčeho z 90 procent na 95 procent je velice obtížné a vyžaduje to od vás hodně energie," vysvětlil vývojář v rozhovoru pro OXM.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna