Dragon Age: Inquisition má mít 40 konců a pět velkých oblastí

Také se možná vrátí Alistair.

V novém čísle Official Xbox Magazine se objevilo velké preview na chystaný Dragon Age: Inquisition, díky čemuž se můžeme podělit a spoustu zajímavých a nových informací.

V Dragon Age: Inquisition by mělo být pět velkých oblastí - Ferelden, kde se odehrával Dragon Age: Origins, ale také The Free Marches, Orlais, Nevarra a Dales. Také se podíváte do bitevních zón Orlais nebo na posvátné místo Emerald Graves, kde jsou pohřbení elfové.

Hráči mohou své prostředí ovlivňovat například tím, že zařídí obchodní cesty, vybojují území nebo poruší ekosystém. Nepřátelé nemají obtížnost podle úrovně hráče, takže je možné se vracet i do již projitích oblastí a podívat se do míst, do kterých jste dříve nemohli. Co se týče ničení toho ekosystému, dokonce můžete vyhladit celý živočišný druh.

V časopise se píše, že tentokrát nebudou žádní parťáci součástí DLC. Mezi těmi, které budete mít k dispozici, je například Solas, kouzelnický odpadlík a expert na Fade, elfí lučišnice Sera nebo Iron Bull, jednooký nájemný žoldák a Qunari.

Hráči mají možnost vytvořit si svou postavu podobně jako v Dragon Age: Origins, ale všechny budou mít stejný začátek. Různé rasy mají různé schopnosti, ale jednu budou mít všichni společnost - schopnost uzavírat Fade.

Podle všeho bude mít hra na 40 různých konců, závisejících jednak na postavě, kterou jste si na začátku vybrali a na vašich rozhodnutích během hraní. BioWare tvrdí, že tyto konce budou opravdu rozdílné a ne jen malé variace, jak bývá zvykem.

Na Twitteru BioWare bylo také odhaleno, že při dabování byl přítomen Steve Valentine, hlas Alistaira, důležité postavy z Dragon Age: Origins. Není ale jasné, zda nahrával svůj hlas pro Inquisition nebo třeba pouze pro Dragon Age: Keep, který vám má pomoci vytvořit si save soubor z předchozích her.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (15)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna