Už je jasno: Dragon Age Inquisition na všech platformách pouze v anglické verzi

Píše se to v čerstvé tiskovce.

Vlastní zpráva - Konec spekulací. Krátce po našem včerejším článku o češtinách pro budoucí hry EA od nich před okamžikem přišla oficiální tiskovka, v jejímž závěru se jen tak mimochodem píše toto:

Titul Dragon Age: Inquisition vyvíjí společnosti BioWare v kanadském Edmontonu. Vyjde ve verzích pro PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 a PC (na portálu Origin) a na všech platformách bude obsahovat pouze původní anglickou lokalizaci.

EA dobře vědí, že tato zpráva mnohé fanoušky série zarmoutí, ale rozhodnutí ohledně překladu už bylo učiněno a již se na něm prý nic nedá změnit. Také potvrdili, že hra bude v klasické krabicové i digitálně stažitelné verzi na českém a slovenském trhu 9. října.

Hráči, kteří si Dragon Age: Inquisition předobjednají, obdrží nějaký speciální bonusový obsah, který zatím domácí obchody pro krabicovku neupřesnily, na tom se teprve pracuje ve spolupráci s ABC Data.

Digitálně bude každopádně dostupná Deluxe edice za 70 eur obsahující soundtrack a tři unikátní herní předměty, které pomohou při pobytu ve světě (dračí lebka Skyhold Throne a dva mounty Red Hart Halla & Bog Unicorn). DLC Flames of the Inquisition s více zbraněmi, braněním a mountem budou odměněni všichni za včasnou objednávku.

Ve hře Dragon Age: Inquisition zachvátí rozhlehlý a nádherný svět Thedas chaos poté, co se na obloze objeví záhadná trhlina obrovských rozměrů. Úkolem hráče je ujmout se role Inkvizitora a vést družinu legendárních hrdinů na místa, kde odhalí příčinu hrozící zkázy.

„Naším cílem ve hře Dragon Age: Inquisition je uvést na scénu novou generaci žánru her na hrdiny," uvedl Aaryn Flynn, generální manažer studií BioWare v Edmontonu a Montrealu. „Hráči se mohou těšit na výpravné dějové linky a postavy přesně takové, jaké by očekávali od značky BioWare. To vše bude zasazeno do rozlehlého světa s otevřeným prostředím, který bude doslova lákat k objevování."

Čtěte také o pozměněném průběhu soubojů s draky a včerejším traileru.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (18)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna