Polský CD Projekt Red dnes rozjel soutěž pro všechny vášnivé cosplayerky, tedy kreativní hráčky, které se rády převlékají do úborů jejich oblíbených herních postaviček a pak tím okouzlují okolí například na výstavách.

1

"Není pochyb o tom, že série Zaklínač má nejvíce talentovanou komunitu. Každý měsíc nám od ní přichází spousta fanouškovských plakátů, hudby a různé předměty, které si v naší firmě věšíme na zeď. I proto jsme se rozhodli, že uspořádáme soutěž o nejlepší kreaci z řad fanoušků," říká komunitní manažer Marcin Momot.

Soutěž trvá do 30. října a vítězku vybere porota složená z vývojářů spolu se čtyřmi hvězdnými, profesionálními cosplayerkami, včetně Eve Beauregard, která účinkovala v nedávném fanfilmu.

Odnese si peněžní cenu ve výši tisíc dolarů, speciální klenoty s tématikou Zaklínače a především unikátní možnost procestovat celý svět spolu s tvůrci hry na všechny herní výstavy, kdy bude mít hrazené veškeré výdaje (nejspíš tam ale bude dělat reklamu na hru zadarmo).

Zúčastnit se může klidně i muž převlečené za Geralta, pokud bude dostatečně dobrý, aby porazil vnady všech soutěžících dívek, které se mohou stát Triss nebo kteroukoli jinou postavou z tohoto univerza.

Reklama