Hledá se nejhezčí Zaklínačka

Soutěž CD Projektu pro cosplayery.

Polský CD Projekt Red dnes rozjel soutěž pro všechny vášnivé cosplayerky, tedy kreativní hráčky, které se rády převlékají do úborů jejich oblíbených herních postaviček a pak tím okouzlují okolí například na výstavách.

1

"Není pochyb o tom, že série Zaklínač má nejvíce talentovanou komunitu. Každý měsíc nám od ní přichází spousta fanouškovských plakátů, hudby a různé předměty, které si v naší firmě věšíme na zeď. I proto jsme se rozhodli, že uspořádáme soutěž o nejlepší kreaci z řad fanoušků," říká komunitní manažer Marcin Momot.

Soutěž trvá do 30. října a vítězku vybere porota složená z vývojářů spolu se čtyřmi hvězdnými, profesionálními cosplayerkami, včetně Eve Beauregard, která účinkovala v nedávném fanfilmu.

Odnese si peněžní cenu ve výši tisíc dolarů, speciální klenoty s tématikou Zaklínače a především unikátní možnost procestovat celý svět spolu s tvůrci hry na všechny herní výstavy, kdy bude mít hrazené veškeré výdaje (nejspíš tam ale bude dělat reklamu na hru zadarmo).

Zúčastnit se může klidně i muž převlečené za Geralta, pokud bude dostatečně dobrý, aby porazil vnady všech soutěžících dívek, které se mohou stát Triss nebo kteroukoli jinou postavou z tohoto univerza.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna