Dragon Age Inqusition je hotovo

Prý největší příběh roku.

Vedle Assassina, Far Cry a GTA 5 se o čtvrté velké hře z poloviny listopadu tolik nemluví, protože všechno o ni vlastně víme z dřívějška a asi máločím překvapí.

BioWare včera oficiálně oznámili, že Dragon Age Inquisition je hotovo na všech pěti platformách (PC, PS4, PS3, X360, X1) a nic tak už nemůže překazit vydání.

"Největší příběh roku bude velmi brzy ve vašich rukou. Dokončení je milníkem a dokladem tvrdé práce od vývojářů a jejich rodin, kteří dokázali překonat veškeré výzvy i díky podpoře od fanoušků, kteří pro nás byli od začátku velkou inspirací," píše se v otevřeném dopisu od výkonného producenta Marka Darraha.

Dodal, že na Inquisition začali pracovat už před čtyřmi lety, ještě před doděláním Dragon Age 2. Jejich cíl prý byl jednoduchý: odvyprávět největší příběh, co kdy byl v této sérii. I proto mluví o stovkách hodin, které hra nabídne.

Jak zdůrazňují, vedle toho zvládli přechod na nový Frostbite 3 engine, překopali souboje pro smíchání taktiky a akce, vrátili hratelné rasy i s výběrem pohlaví v dosud nejpropracovanějším editoru postav, i vytvořili online platformu pro přenos rozhodnutí z minulých dílů. Divné je pouze to, že se nikde v dopisu nezmiňuje herní svět.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (16)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna