Předčasný přístup k Dragon Age

Jak bude fungovat?

Stejně jako koncem léta, kdy se to hodilo na několik sportů, se i tento měsíc vyplatí mít aktivní předplatné služby EA Access. Minimálně pro nedočkavce nebo novináře. A jde také o jeden z momentů, kdy jsou majitelé Xbox One ve výhodě oproti všem ostatním platformám, na nichž nic takového nebude, i kvůli postoji Sony.

Předčasný přístup k plné verzi Dragon Age: Inquisition pro X1 se uživatelům EA Access odemkne už 13. listopadu, tedy pět dnů před oficiálním datem vydání v USA a dlouhých osm dnů před evropským startem 21. listopadu.

Po dobu celkem šesti hodin si budou moci vytvořit vlastního hrdinu, sestavit vlastní inkvizici a projít se herním světem Thedas. Nakouknout mohou dokonce i do kooperativních multiplayerových misí, které se nacházejí separátně.

Veškerý postup z EA Access verze se pak hráčům přenese do plné verze 18. listopadu. Jak známo, služba stojí 5 dolarů měsíčně, za které získáte i přístup k vybraným starším hrám od EA (např. NFS Rivals či Peggle 2) a také budete mít desetiprocentní slevu na koupi digitálních her. EA se nechali slyšet, že zájem o tento program překonává jejich interní předpovědi.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna