Zaklínač 3 dostane šestnáct mini DLC zdarma

Otázky a odpovědi k nášupu.

CD Projekt Red dnes odpoledne oznámil bezprecedentní plán budoucích přídavků pro únorové RPG Zaklínač 3: Divoký Hon. Program se skládá z celkem šestnácti zcela bezplatných DLC, která budou k dispozici všem majitelům hry na všech třech platformách, a to bez ohledu na zakoupenou verzi (digitální či fyzická, standardní či sběratelská).

Dne 25. února, tedy pouhý den po vydání základní hry, se objeví první balík DLC (2 z plánovaných 16): Sada temerské zbroje (včetně koňské zbroje) a Sada vousů a účesů pro Geralta, hlavního protagonistu hry.

Poté bude vždy každý týden vydáván další balík DLC s dvojicí dalších bonusů, opět zcela zdarma. Hráči budou mít DLC k dispozici bez ohledu na to, zda si hru předobjednali, nebo si ji koupili až po premiéře. Pokyny, jak získat DLC na jednotlivých platformách, budou zveřejněny později.

1

Otázka: Co musím udělat, abych obdržel(a) 16 bezplatných DLC?

Odpověď: Abyste získali 16 DLC, musíte udělat jen jediné - koupit si hru Zaklínač 3: Divoký hon. Všechna DLC budou na všech platformách (tj. Xbox One, PC a PlayStation 4) k dispozici zdarma.

Otázka: Pokud chci získat 16 bezplatných DLC, musím si hru předobjednat?

Odpověď: Ne, veškerý obsah si uživatelé budou moci stáhnout bez ohledu na to, zda si hru zakoupili před premiérou 24. února 2015, nebo až poté.

Otázka: Jak to bude probíhat? Kdy budou DLC vydána?

Odpověď: Balíky s DLC (každý balík bude obsahovat dvě DLC) chceme vydávat každý týden po premiéře hry, k níž dojde 24. února 2015. První balík s DLC bude vydán hned následujícího dne, tedy 25. února. Další bude k dispozici pro stažení o týden později, tedy 4. března, další pak 11. března a tak dále. První balík bude obsahovat Sadu temerské zbroje a Sadu vousů a účesů pro Geralta. V druhém balíku najdete jeden dodatečný úkol a alternativní vzhled pro jednu z hlavních herních postav - Yennefer z Vengerbergu.

Otázka: Kde najdu další informace?

Odpověď: Další podrobnosti najdete na stránkách thewicher.com. V tuto chvíli tam jsou podrobnosti o čtyřech DLC (dvou balících). Zbývající DLC budou odhalována vždy každý týden po premiéře.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (27)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna