Zaklínač 3 ve zvýhodněném balení s konzolí Xbox One

Divné na něm jsou jen dvě věci.

Microsoft včera oznámil dvě "exkluzivní edice" konzole Xbox One s očekávanou hrou Zaklínač 3. Potvrzeno je, že k dostání budou i v České republice od 19. května a koupit se dají např. na Alza.cz.

Edice Xbox One „Zaklínač 3: Divoký hon" zahrnuje standardní konzoli Xbox One, bezdrátový ovladač, headset, kód ke stažení digitální verze hry „Zaklínač 3: Divoký hon" a 14denní Zlaté členství služby Xbox Live. To vše za odhadovanou MOC 10 999 Kč.

Edice Xbox One „Zaklínač 3: Divoký hon" se senzorem Kinect bude v prodeji za odhadovanou MOC 13 999 Kč a zahrnuje standardní konzoli Xbox One a senzor Kinect, bezdrátový ovladač pro Xbox One a headset, 14denní Zlaté členství služby Xbox Live a kódy ke stažení digitálních verzí her „Zaklínač 3: Divoký hon" a „Dance Central Spotlight".

1

Pozitivem je, že takový bundle vůbec existuje, noví zájemci o obojí tak mají šanci ušetřit zhruba tisíc korun oproti situaci, kdy by si koupili holou konzoli (9999 Kč) a hru ve verzi Xbox One (1699 Kč) separátně.

Divné jsou na nabídce pouze dvě věci: jednak že Microsoft stále nabízí balení s Kinectem, který je jinak veskrze odepsaný (už se pro něj nechystají žádné nové hry) ani ho Zaklínač 3 nijak nepodporuje. A zadruhé že existuje tento bundle s Xbox One, kde bude hra běžet v nižším rozlišení než na PS4, která oproti tomu žádné takové zvýhodnění zatím nemá (jako u jiných her typu Batman Arkham Knight).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (28)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna