Víme, kolik bude stát krabicovka Srdce z Kamene pro Zaklínač 3

+ termín, teaser, obrázky...

Vlastní zpráva - Tím nejzajímavějším na odpoledním odhalení termínu (13. října 2015) Srdce z kamene pro Zaklínač 3 bylo oznámení CD Projektu Red, že nakonec vyjde i v krabicové verzi. S tou se přitom původně vůbec nepočítalo, mělo jít jen o digitální vydání. Takhle bude mít datadisk pro celý trh větší význam, než se dosud myslelo.

Půjde o speciální limitovanou edici, která v krabici nabídne: kód k downloadu prvního datadisku z internetu, gwintový balíček Příšery, gwintový balíček Scoia'Tael, gwintové žetony a sběratelskou krabici. Oblíbenou minihru ze Zaklínače tak budete moci hrát i v tradiční hospodě či po večerech doma. Česká vizualizace krabičky a dárků:

1

Eurogameru se ihned podařilo od Cenegy zjistit, kolik tato fyzická edice bude stát u nás: maloobchodní doporučená cena dělá 599 Kč pro PC i PS4 verzi (v reálu bude v obchodech asi o něco nižší), což na desetihodinovou zábavu plus ty dárky působí fajn (Expansion Pass na oba datadisky digitálně stojí 689 Kč).

Ptáte-li se, proč nevznikne i krabicovka datadisku pro Xbox One, tak je má být tím, že Microsoftu se prý do této edice nechtělo. Což je docela divné, když si vzpomeneme, že byl marketingovým partnerem základní hry. Ale není to poprvé, viz třeba rozšíření Wolfa, kdy také absentovala X1 verze, což může souviset i s poměrem prodejů jednotlivých verzí původního Zaklínače 3 v ČR (koupit na Alza.cz).

První krátké video ze Srdce z kamene a první obrázky, více infa o něm v ranním článku:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna