Spekulace o novém Splinter Cell

Ironside se vrátí.

Série stealth akcí, kterou UbiSoft nechává spát od roku 2013 po nepříliš úspěšném dílu Blacklist (dva miliony kusů po třech měsících) a ještě se nepodívala na současnou generaci konzolí, bude možná v dohledné době oživena.

Tvrdí to člen NeoGAF fóra s přezdívkou Crossing Eden, který má mít dobré konexe na pracovníky UbiSoftu, což už v minulosti párkrát prokázal, takže mu zkusíme věřit, i když je to trochu zamotané:

"Loni v létě jsem byl kvůli byznysovým věcem ve studiu UbiSoftu v Torontu, když tam zavítal dabér Michael Ironside se svou dcerou. Pozdravil jsem je. Tou dobou natáčel film s Amy Jo Johnson a někomu ze svého štábu, komu osobně věřím, se tehdy Ironside svěřil, že dělá na novém Splinter Cell."

Pokud to je pravda, Ironside by se k této značce (Alza.cz) vrátil po mnoha letech, protože naposledy hlavního hrdinu namlouval Eric Johnson.

Aby zvýšil svou důvěryhodnost, dotyčný pak ještě dodal, že UbiSoft má v Torontu bezvadné nové motion-capture studio. Ze hry nic konkrétního ještě neviděl, tudíž může být ještě v plenkách.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna