Skip to main content

Vábení asi na Splinter Cell VR

Tak snad tentokrát?

Pomalu se dostáváme do situace, kdy jsou všichni neděním, resp. totálním mrtvem okolo Splinter Cell otráveni, že se to přepíná do módu ignorace.

Týden co týden se některý reportér zeptá UbiSoftu, co s touto stealth sérií se Samem Fisherem hodlají podniknout dál. Dostane se mu obvykle neurčité odpovědi, že jednou se vrátí, ale že zatím to není aktuální.

A do toho přicházejí pořád nějaké neurčité signály na sociálních sítích, které se však nikdy nepřetaví v oznámení čehokoli.

Zkrátka jen takové plané poplachy, o kterých ani nemá smysl psát, i s ohledem na absenci hry v nejbližších fiskálních plánech výrobce.

Ale tento náznak by přeci jen mohl být něčím jiným. Snad. Nemusí být úplná fantasmagorie, když ho někdo spojuje se spekulovanou odnoží jen pro Oculus headsety.

V textu teaseru od španělského UbiSoftu se totiž píše, že musíte porozumět temnotě, abyste ji čelili. To má docela souvislost s virtuální realitou, ne?

Ale pak si člověk vzpomene na ty insiderské reporty tvrdící, že žádný Splinter Cell momentálně není ve vývoji. Nezbývá proto než čekat, zda se francouzský výrobce konečně k něčemu rozhoupe, když je naprosto zjevné, že jiné značky (Far Cry, Assassins Creed, Rainbow Six) jsou pro něj důležitější i prodávanější...

Read this next