If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spekulace o novém Splinter Cell

Ironside se vrátí.

Série stealth akcí, kterou UbiSoft nechává spát od roku 2013 po nepříliš úspěšném dílu Blacklist (dva miliony kusů po třech měsících) a ještě se nepodívala na současnou generaci konzolí, bude možná v dohledné době oživena.

Tvrdí to člen NeoGAF fóra s přezdívkou Crossing Eden, který má mít dobré konexe na pracovníky UbiSoftu, což už v minulosti párkrát prokázal, takže mu zkusíme věřit, i když je to trochu zamotané:

"Loni v létě jsem byl kvůli byznysovým věcem ve studiu UbiSoftu v Torontu, když tam zavítal dabér Michael Ironside se svou dcerou. Pozdravil jsem je. Tou dobou natáčel film s Amy Jo Johnson a někomu ze svého štábu, komu osobně věřím, se tehdy Ironside svěřil, že dělá na novém Splinter Cell."

Pokud to je pravda, Ironside by se k této značce (Alza.cz) vrátil po mnoha letech, protože naposledy hlavního hrdinu namlouval Eric Johnson.

Aby zvýšil svou důvěryhodnost, dotyčný pak ještě dodal, že UbiSoft má v Torontu bezvadné nové motion-capture studio. Ze hry nic konkrétního ještě neviděl, tudíž může být ještě v plenkách.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments