Sony už má plán pro Horizon na příštích několik let

A více o Frozen Wilds.

Vzhledem ke kvalitám a komerčnímu úspěchu Horizon Zero Dawn (Alza.cz) se už hned po zimním vydání začalo mluvit o tom, že by na této hře mohla PlayStation do budoucna hodně stavět a stát se z ní velká série. Sony nezůstala pouze u planých řečí, nýbrž převedla je i v činy.

V tuto chvíli už prý existuje plán, co s touto značkou provést v příštích několika letech. Šéf Guerrila Games Hermen Hulst prý má velmi jasnou vizi, kam Horizon dál posunout a Sony mu věří, takže počítá s tím, že "Horizon bude v branži ještě dlouho".

Řekl to prezident americké pobočky firmy Shawn Layden pro The Telegraph, kde také ocenil velmi nadšené přijetí hry u fanoušků.

Co se týče na E3 oznámeného rozšíření The Frozen Wilds, má být velmi podstatné - s novou oblastí napříč severními horami (prý velká mapa), novými výzvami, novými questy, vedlejšími aktivitami, novými osadami, zbraněmi či trofejemi.

V příštích měsících se prý dozvíme přesné datum (zatím platí jen podzim), které stroje představují nejhorší hrozbu, o pozadí kmene Banuk, jeho tajemstvích a podobně. Příběhově to prý bude nová kapitola dobrodružství a cesty Aloy.

Pro toto DLC (a nikoli rovnou pro pokračování) se tvůrci rozhodli z důvodu, že po dokončení základního Horizon měli tolik zkušeností a znalostí s tvorbou hry, že by byla škoda je nezužitkovat.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Poptávka po Xbox Series bude převyšovat nabídku několik měsíců. A odchod šéfa Halo Infinite

+ 500 tisíc hodin testování vyústilo ve finální seznam zpětně kompatibilních her, Snoopy Dog napodruhé.

Cyberpunk 2077 na PC by klidně mohl vyjít včas, viník je jinde

+ výhrůžky smrtí tvůrcům, jak to bylo s komunikací?

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna