Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Horizon Zero Dawn na PC už umí DLSS

Jak se to ve hře projeví?

Horizon Zero Dawn a Lemnis Gate dostávají podporu NVIDIA DLSS. Přidávají se tak k dalším titulům, které během prosince rozšířily seznam her s touto technologií, jako jsou ICARUS, Diablo 2: Resurrected a Chorus. Celkově DLSS najdeme už ve více než 140 hrách.

Horizon Zero Dawn Complete Edition dnes prostřednictvím patche získává podporu NVIDIA DLSS, které zaručí až 50% nárůst výkonu při zachování vysoké kvality obrazu. Díky přidanému výkonu překonají všechny GPU GeForce RTX od modelu 3060 rychlost 60 FPS v rozlišení 4K.

Horizon Zero Dawn je oceňované akční RPG od studia Guerrilla vydané společností Sony Interactive Entertainment. Na PC prodalo již přes 700 000 kopií.

Mezi další hry s DLSS se řadí:

Chorus, nová akční sci-fi adventura od společnosti Deep Silver, nabídne realistické ray-tracované odrazy a díky NVIDIA DLSS také až o 45 % výkonu navíc.

Lemnis Gate, tahová strategie z pohledu první osoby, kde se boj odehrává v časové smyčce, dostane NVIDIA DLSS 14. 12. Snímková frekvence se tak zvýší až dvojnásobně.

NVIDIA DLSS může díky Tensor jádrům pro akceleraci AI funkcí, která jsou exkluzivní pro GPU z rodiny RTX, využít deep learningovou neorunovou síť k dopočítávání ostrého a detailního obrazu ve hrách. Díky tomu nabídne výkon navíc pro vyšší rozlišení nebo grafická nastavení včetně ray tracingu, přičemž kvalita zobrazení je srovantelná s nativním rozlišením.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Horizon: Zero Dawn

PS4, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments