Dan Vávra se vyjádřil k chybám Kingdom Come

Chystají druhý patch.

Warhorse oslavují vydání hry na večircích, ale dnešní první recenze nedopadly moc dobře, takže to bude chtít celou řadu patchů.

1

Dan Vávra, kreativní šéf studia a člověk, který si asi navěky vygeneroval nespočet nepřátel článkem o 100 + 1 chybách ve všemi milovaném Skyrimu, se před hodinou vyjádřil právě k tomuto ožehavému tématu - jak to bude s opravou nedostatků jejich Kingdom Come Deliverance (Alza.cz), protože ani to zdaleka není dokonalé.

"Ahoj lidi, jsme si vědomi chyb, které mohou nastat a tvrdě pracujeme na jejich nápravě. Steam už patch nabízí, zatímco majitelé konzolových verzí ho dostanou brzy (1.0.3 na PS4 a 1.0.0.118 pro Xbox)."

Příští, tzn. v pořadí druhý patch by měl být venku v horizontu dvou týdnů a opravit spoustu chyb týkajících se úkolů a další problémy, jako třeba propady plynulosti hry.

Toto je prý oblíbená chyba Vávry, který se za bugy kupujícím nijak neomluvil ani nepoprosil o trpělivost, jak v obdobných případech u větších titulů bývá běžné:

Otázkou zůstává, jestli bude mít opět desítky gigabajtů jako ten první, nebo zda to Warhorse vyřeší elegantněji, např. nějakým vlastním systémem patchů, jak si pomohl Star Citizen též částečně na CryEngine.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna