Warhorse dokázali stihnout před začátkem prázdnin dvě podstatné věci týkající se Kingdom Come Deliverance (Alza.cz), momentálně zlevněného o třetinu na 900 Kč v rámci letních slev na Steamu.

Jednak vypustili patch 1.6, který opravuje další chyby (seznam) a umožňuje vypnout tutoriál. Jeho součástí je nový Hardcore režim, který dělá toto RPG mnohem obtížnějším - mj. zákazem rychlého cestování a automatického ukládání. Vedle toho jsou prý boje realističtější a obdržené zásahy pro vás znamenají větší průšvih než normálně.

Druhak blíže představili první datadisk From the Ashes, u nějž je jisté, že ho vypustí někdy během července. Dokonce už má i svou produktovou stránku na Steamu a konečně i sadu pořádných, byť trochu monotónních oficiálních screenshotů:

1

"První DLC pro Kingdom Come: Deliverance přináší dobrodružství, jaké jste ještě nezažili! Máte možnost vystavět od základů celou vesnici a na vlastní kůži si tak vyzkoušíte, co kdysi obnášelo budování nové osady. Coby její rychtář budete nejen rozhodovat o tom, jaké budovy se postaví a jaké lidi do vsi přizveš, ale navíc budete mít na starost udržování pořádku a urovnávání sporů mezi svými sousedy. Všechny budovy jsou jedinečné a zpřístupňují odlišná vylepšení, zároveň je ovšem každá jinak náročná na stavební materiály a pracovní sílu, takže vás čeká pár perných rozhodnutí."

"Rychtář má nelehký úděl, ale to neznamená, že by si po práci nemohl užít trochu té zábavy. Co takhle si pořídit některého z nově dostupných koní a projet se po okolí, zahrát si v kostky se zkušenými hráči v nové krčmě nebo poměřit své bojové schopnosti s různě zdatnými protivníky v místní aréně? Nebo si po vší té dřině prostě zajděte vydechnout do svého nového, pohodlně zařízeného domu."

Přídavek se dle Warhorse nakonec stal ambicioznějším, než původně zamýšleli. Práce na něj jsou už dokončeny, následovat bude patrně jen jeho testování. Pražské studio si na From the Ashes prý vyzkoušelo v minulých třech měsících některé nové interní procesy, takže věří, že se vám bude líbit.

2
3
4
5
6
7

- komentáře (16)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

RECENZE Kingdom Come DLC From the Ashes

Nešťastné načasování obnovy Přibyslavic.

Cena Kingdom Come: Band of Bastards a obálka artbooku

+ oficiální popisek, obrázky, sleva na GOG.

Google má 19. března představit svou streamovací herní platformu

"Představte si Zaklínače 3 v Google Chrome".

Oznámení Darkest Dungeon 2

+ teaser, první detaily.

Poslední

Google má 19. března představit svou streamovací herní platformu

"Představte si Zaklínače 3 v Google Chrome".

Oznámení Darkest Dungeon 2

+ teaser, první detaily.

Nové kostýmy do Soul Calibur 6

Character Creation Set A.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 19. února

Fallout 76 za pět dolarů, patent PSVR2, jak se stavělo Miami do Hitman 2, nej hry v Německu...

Reklama