Atlantida do Assassins Creed Odyssey už za týden

První ukázky a info.

Když letos nebude plnohodnotné pokračování série, tohle vám to dosyta vynahradí, protože to působí jako úplně nová hra, opět z řecké mytologie. Určitě šikovnější řešení než nějaké polopokračování typu Far Cry: New Dawn. I motivace pro pořízení Season Pass za 40 dolarů, protože tento přídavek stojí 25 dolarů.

UbiSoft dnes večer oznámil, že The Fate of Atlantis, velké příběhové rozšíření Assassins Creed Odyssey (Xzone.cz), vyjde už za týden, 23. dubna.

Konkrétně půjde o první epizodu Fields of Elysium, přičemž ty zbylé dvě (Torment of Hades a Judgment of Atlantis) mají následovat o prázdninách a uvrhnout vás hlouběji do dobrodružství.

Vypravíte se do nového prostředí zkoumat tajemství první civilizace a hrdinovu skutečnou sílu. Těšit se můžete na nové bohy, futuristické chrámy i nové schopnosti či potvory.

Pro zahájení hraní tohoto DLC máte dvě možnosti: buď dokončit sérii questů Between Two Worlds a Heir of Memories, načež se zpřístupní Lost Tales of Greece, jen to chce mít postavu na 28. levelu či vyšším.

Pokud to nesplňujete, bude tady ještě od tvůrců zkratka: předpřipravené schopnosti a výbava, ačkoli si můžete zvolit hrdinu, jen si to pak celé nepřenesete zpět do základní hry.

Ta mimochodem časem dostane i tzv. Story Creator mód, který má více podtrhnout možnosti voleb a rozhodnutí hráče. Potvrdil to komunitní manažer UbiSoftu zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zdarma Borderlands: The Handsome Collection a také Arx Fatalis

Dvě hry a veškerá DLC v jednom balení + starší RPG.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Už oficiálně: druhou PS Plus hrou na červen Star Wars Battlefront 2

UPDATE + hned dva časopisy vábí na odhalení PS5 příští týden.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna