Konečně se představují Marvel's Avengers jako hra

+ video, termín vydání, beta.

Že to ale trvalo. Square Enix na noční E3 konferencí konečně představili dlouho chystané herní zpracování Avengers a Crystal Dynamics, tvůrců Tomb Raidera, kteří kvůli tomuto projektu přenechali poslední Laru (Shadow of the Tomb Raider) někomu jinému.

Mělo by jít o "živou službu", čili trochu něco jako Destiny, Anthem či The Division, akorát v komiksovém světě se superhrdiny od Marvelu.

Hra vyjde přesně 15. května 2020 pro PC, PS4, X1 a Google Stadia, přičemž beta se objeví nejprve na konzoli od Sony. Počítá se s podporou novým obsahem po mnoho let v pravidelných intervalech, takže ono květnové spuštění má být pouze začátkem.

1

Bude mít vlastní příběh, nikoli ten ze stejnojmenného filmu. Avengers si na A-Day otevřou základnu v San Franciscu, ale oslava se promění v katastrofu a proto jsou rozpuštěni. Dají se zase dohromady až po pěti letech, kdy je svět potřebuje a jsou jedinou nadějí.

Zpočátku budete moci hrát za pět postav: Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor. Fungovat vše bude jak v singleplayeru, tak v co-opu ve čtyřech lidech online, kdy každý ovládá jinou postavu. Debutový trailer z hraní podtrhuje filmové vyprávění:

Výrobce se jinak dopředu odvážně zapřísáhl, že v této third-person akční adventuře nebudou žádné pay-to-win prvky ani loot-boxy. A že všechny další superhrdiny přidá bez nutnosti placení, stejně jako budou zdarma v budoucnu další herní lokace.

Mezi dabéry jsou jména jako Nolan North (Tony Stark) a Troy Baker (Bruce Banner). S vývojem pomáhají další studia Eidos-Montreal, Crystal Northwest a Nixxes Software.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna