Překvapení: Herní Avengers s titulky

Budou více příběhoví než Destiny či The Division.

Zrovna u této hry se to čekalo úplně nejméně, i to může být později docela zapeklitý závazek, pokud by náhodou prodeje nebyly uspokojivé, ale je to tak.

Dobrodružná akce se superhrdiny Marvel´s Avengers bude obsahovat překlad formou českých titulků. Oznámil to domácí distributor Cenega Czech ve spolupráci se zahraničním vydavatelem v návaznosti na úterní představení.

Překvapení kvůli tomu, že mělo jít o tzv. živou službu typu Destiny, takže hra bude dle oficiálního slibu rozšiřována v průběhu několika dalších let v pravidelných balíčcích s obsahem. To samozřejmě učiní lokalizaci zapeklitou, ale postarají se o to Square Enix, a ten samý případ je ostatně The Division 2.

Vedoucí designér soubojů Vincent Napoli nicméně při interview v E3 Coliseum definici herních Avengers trochu poupravil: "Ano, bude to živá služba, ale tak hodně založená na vyprávění, že ji nelze mrknutím oka přirovnat k něčemu stávajícímu". Jinými slovy, bude to více příběhové než u existujících her.

1

Níže pro jistotu zopákneme popis hry z tiskovky:

Marvel Entertainment a Square Enix s potěšením oznamují epickou, akčně dobrodružnou hru Marvel's Avengers, která kombinuje filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče či kooperativní hraní. Hra, kterou vyvinulo studio Crystal Dynamics ve spolupráci s Eidos-Montréal, Nixxes Software a Crystal Northwest, obsahuje originální příběh a představuje dokonalý herní zážitek s Avengery. Utvořte týmy až čtyř hráčů online, ovládněte mimořádné schopnosti, upravte si rozrůstající se soupisku hrdinů a braňte Zemi před sílícími hrozbami.

Marvel's Avengers začínají v Den A, kdy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů v San Franciscu - včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie. Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi.

Marvel's Avengers přinesou pravidelné aktualizace obsahu a zavedou hráče na epickou výpravu, která bude trvat několik let. Tato hra představuje budoucnost značky Avengers.

Reklama

Související obsah

Microsoft oficiálně oznámil záměr koupit Activision Blizzard

BOMBA VYBUCHLA: Rekordní akvizice problematického vydavatele Call of Duty, World of Warcraft či Diablo.

Masajové z Humankind DLC přiblíženi

Černošská etnická skupina.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna