Nvidia ovladače pro Control a průvodce nastavením

+ nová videa o raytracingu.

Nvidia vydala nové Game Ready ovladače pro Control. Očekávaný titul vychází v těchto dnech a již je dáván za příklad jako skvělá ukázka raytracované grafiky. Hra je také součástí GeForce RTX balíčku.

Control zatím sklízí pochvalné recenze vyzdvihující především hratelnost a kvalitu grafického zpracování. Pokud se chcete dovědět zajímavé detaily o grafické stránce hry, NVIDIA pro vás připravila Tech Talk video a také podrobného průvodce grafickým nastavením a výkonem na GeForce.com.

2

Divákům umožní se v nich ponořit do grafického nastavení PC verze Control včetně ray tracovaných efektů. Vše je do detailů rozebráno s využitím interaktivních screenshotů ukazujících rozdíly mezi nastaveními, grafů rozdílů výkonů a také řadou užitečných vysvětlivek. S pomocí těchto materiálů dostanou hráči Control veškeré potřebné informace k dosažení optimálního poměru vizuální stránky a plynulosti hry.

Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci Microsoft WHQL. Jsou dostupné v den vydání většiny zásadních herních titulů nebo dokonce před ním a jsou optimalizovány pro nejlepší výkon a plynulou hratelnost.

Tech Talk Video o technologii ray tracing v Control:

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Redakce

Redakce

Redaktor

Související obsah

Microsoft oficiálně oznámil záměr koupit Activision Blizzard

BOMBA VYBUCHLA: Rekordní akvizice problematického vydavatele Call of Duty, World of Warcraft či Diablo.

Masajové z Humankind DLC přiblíženi

Černošská etnická skupina.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna