První obrázky z Civilizace 6 pro konzole

+ tiskovka.

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 2K Games oznamuje, že od 22. 11. 2019 bude v prodeji legendární tahová strategie Sid Meier's Civilization VI pro herní konzole PlayStation 4 a Xbox One.

1

Hra Sid Meier's Civilization VI, která se stala výhercem ocenění "Nejlepší strategická hra" v rámci soutěže The Game Awards a DICE v roce 2016, bude zcela poprvé v prodeji na herní konzole PlayStation 4 a Xbox One.

2

Hra Sid Meier's Civilization VI pro konzole PlayStation 4 a Xbox One zahrnuje 4 dodatečné obsahové balíčky, které jsou: Poland Civilization & Scenario Pack Vikings Scenario Pack, Australia Civilization & Scenario Pack, Persia a Macedon Civilization & Scenario Pack

3

Verze pro konzoli PlayStation 4 navíc v rámci speciální nabídky přinese následující dodatečný obsah: Nubia Civilization & Scenario Pack, Khmer a Indonesia Civilization & Scenario Pack.

4

Hra Sid Meier's Civilization VI, kterou na svět přivedl legendární herní designér Sid Meier, je tahovou strategickou hrou, ve které je Vaším úkolem vybudovat impérium, které odolá i zubu času. Staňte se vládcem světa a proveďte svou civilizaci od doby kamenné po dobu digitální. Veďte válečná tažení i diplomatické rozhovory, rozšiřujte svou kulturu, utkejte se s nejslavnějšími vůdci historie a pokuste se vytvořit tu nejúchvatnější civilizaci, jaká kdy spatřila tvář světa.

5
6

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna