Čeština pro Sniper Contracts a Bee Simulator malinko později

Comgad se omlouvá.

Domácí distributor zveřejnil malé varování pro čekatele na překlady jeho dvou listopadových her o simulaci života včely a střílečky s odstřelovačem na Sibiři.

Potkal je drobný problém podobně jako v říjnu s Farming Simulator 19 na Xboxu, ale je sympatické, že se k tomu Comgad staví čelem a otevřeně o tom komunikuje.

Čeština pro Bee Simulator je prý již zcela hotová a implementovaná, do hry se však dostane až s prvním patchem po vydání z důvodu dřívějšího odevzdávání patchů Sony a Microsoftu.

U hry Sniper Ghost Warior Contracts se zase opozdila implementace a češtinu očekává do tří týdnů po vydání. To se ovšem týká jen konzolí, PC verze bude v češtině hned ode dne vydání.

1

"Lokalizace her do češtiny je naší prioritou a vnímáme ji jako nedílnou součást naší práce, ne vždy je ale v našich silách zajistit ji na den vydání (většinou je na vině implementace). I v průběhu příštího roku se tak budeme nadále snažit o co nejlepší české lokalizace do co nejvíce titulů, včetně již ohlášených her Cyberpunk 2077 a Gods and Monsters," uvedl Comgad na facebookové stránce.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna