Třídenní předčasný přístup k Marvel's Avengers, nový trailer

+ bonusový obsah a beta, jednou online i pro singl.

Square Enix pochopili, že pokud chtějí po odkladu na nejvíce nabušené období roku prorazit, vedle Cyberpunku 2070 a nextgen konzolí, musejí být na očích.

Dnes tedy rozjeli předobjednávkou kampaň a zařadili hru do nabídky Steamu, který mimochodem potvrdil tu českou lokalizaci.

Kdo si Marvel's Avengers předobjedná ve standardní edici, získá přístup do online bety, balíček archivních kostýmů Marvelu a jmenovku.

Nový trailer o speciálních silách hrdinů:

O 20 eur dražší Deluxe verze pak zpřístupní plnou hru o tři dny dříve před oficiálním spuštěním 4. září 2020 (Xbox Store dokonce uváděl, že už 31. srpna).

Deluxe Edition jinak obsahuje exkluzivní balíček Obsidiánový kostým pro tvoje Avengery, mezi které patří Kapitán Amerika, Iron Man, Black Widow, Thor, Hulk a Ms. Marvel, a také šest exkluzivních obsidiánových jmenovek, díky kterým si můžeš dále přizpůsobit vzhled ve hře.

1
2

Krom toho bude k dispozici ještě fyzická sběratelka Earth's Mightiest se dvěma figurkami a mnoha hodnotnými dárky.

3

Pro hraní singleplayerové offline kampaně na všech platformách se musíte jedenkrát připojit k internetu. Také má být potřeba mít uživatelský účet u Square Enix (zdarma).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna