Sklizeň slámy v DLC pro Farming Simulator 19

Venku už pro všechny platformy.

Farming Simulator 19 nadále rozšiřuje ten největší a nejlepší svět farmaření na PC a konzole prostřednictvím bonusového, bezplatného oficiálního přídavku od Creative Mesh.

Přídavek Straw Harvest obsahuje nové výkonné stroje od KRONE a Bressel und Lade s jedinečnou mobilní peletovací technologií. Na všechna vylepšení, kterými mod obohatí sklizeň slámy, se můžete podívat v tomto traileru:

Premos 5000 od KRONE, první mobilní peletovací kombajn na světě, umí dělat pelety přímo na poli anebo ho můžete nechat pracovat na místě díky přídavnému drtiči balíků. Vytvořené pelety můžete prodávat, používat jako podestýlku či krmivo pro zvířata a zpracovávat v přidružené průmyslové hale. KRONE BiGPack 1290 HDP II a KRONE Comprima V180XC jsou ty správné balíkovače pro efektivní sklizeň slámy a dodávají se s doplňky, které jejich funkci rozšíří ještě víc. Příslušné úchyty pro balíky od firem Bressel und Lade a Lizard usnadňují převážení nových balíků. Straw Harvest si můžete stáhnout v oficiálním Modhubu ve hře.

Přídavek Straw Harvest je nyní dostupný na PlayStation 4 a Xbox One a z dřívějška i na PC. Farming Simulator 19 Platinum Edition je v prodeji na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna