Mafia 3 pro PC je dočasně pro všechny zdarma

+ sleva při upgradu, nové hry na Epicu.

Ještě než dorazí ty spekulované remastery Mafia 1 a Mafia 2, rozhodli se Take 2 oživit zájem o sérii nezvyklým krokem, možná i před případným odkrytím té Mafia 4 z Las Vegas.

Po dobu sedmi dnů umožňují zdarma vyzkoušet plnou PC verzi Mafia 3. Stačí zajít na Steam a začít instalovat bez jakéhokoli placení či závazku.

1

Na rozdíl od jiných akcí tohoto druhu, gangsterka z jihu USA vám nezůstane natrvalo, nýbrž se jen do 7. května překlopila na Free-2-Play model.

Až týdenní období pro vyzkoušení skončí, o hru přijdete, pokud si ji tedy nekoupíte se 75 % slevou, což dělá jen 10 eur (270 Kč).

Mafia 3 od Hangar 13 sice nesklidila takový ohlas jako první dva díly od 2K Czech, zvlášť u vlastenců a fanoušků Dana Vávry, ale pořád to je AAA hra teprve z podzimu 2016. Podle ratingových organizací by se měla chystat i Mafia 3 Definitive Edition, zřejmě s nějakými vylepšeními či DLC.

A když už je řeč o těch plných hrách - na Epic Games Store jsou již k dispozici Amnesia: The Dark Descent + Crashlands. Za týden je nahradí Death Coming, indie puzzle hra o těžbě lidských duší. Kdo si chce tyto hry stáhnout, musí si na obchodě zapnout dvoufázové ověřování přihlášení.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna