Které hry máme vidět na PS5 akci? Souhrn vábení

Horizon 2, Silent Hill, nová vesmírná značka...

Richard Oud je hlavním animátorem holandského studia Guerrilla Games, čili žádný řadový "pěšák".

Na jeho osobním Twitteru nahodil (a později smazal) upoutávku na nyní už odloženou akci Sony o budoucnosti hraní, což mnozí považovali za jakési nepřímé potvrzení toho, že by tam mohlo (mělo) být Horizon: Zero Dawn 2.

1

Insider Dusk Golem se zase ozval ohledně rebootu Silent Hill, jasné exkluzivity pro PS5.

Podle něj by snad mělo dojít k oznámení na brzké akci, protože celý tým je na to údajně natěšen a titul je v hratelné formě. Ale pokud by to náhodou neklaplo, nejpozději na vše dojde v srpnovém State of Play. Každopádně tento Silent Hill na startovní hru letos před Vánocemi nevypadá, to spíš zima až jaro 2021.

Resident Evil 8 by se podle Dusk Golema v nejbližším vysílání Sony vyskytovat neměl, prý ho spíš spatříme až později v červnu a na rozdíl od Silent Hill půjde začátkem příštího roku o cross-gen titul, čili vznikne pro PS5 i PS4 (vedle Xboxu a PC). Resident Evil jinak v roce 2021 oslaví 25. narozeniny série, což má doprovázet řada oslav, uvedl Capcom.

S jinou spekulací přišli na diskusním fóru NeoGAF: vedle Silent Hill má studio Sony Japan na akci oznámit nějakou novou značku z vesmíru.

2

To Godfall od Gearboxu a CounterPlay Games patří mezi hry, které si jedou marketing po vlastní ose, bez čekání na Sony, což se jim může i nemusí vyplatit. Ve včerejším teaseru ukázali postavu Silvermane:

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna