Celou trilogii Hitman si užijete ve VR

Čerstvé oznámení + UPDATE.

V právě probíhajícím vysílání State of Play bylo oznámeno něco pro fanoušky nájemného vraha.

A to že celou trilogii Hitman, včetně nového dílu Hitman 3 vycházejícího v lednu 2021, si budete moci někdy začátkem příštího roku užít ve virtuální realitě.

Jedná se o výsledek spolupráce mezi Sony a dánským studiem IO Interactive, které tedy musí celý stávající zážitek z Hitman 1 a Hitman 2 předělat do pohledu z vlastních očí, protože dosud byla hra s third-person kamerou.

Jisté je, že to vše pošlape na stávající generaci headsetu PlayStation VR, i když je možné, že se v blízké budoucnosti objeví lepší hardware.

1

Autoři pak ještě dodali, že podporovány budou ve VR všechny lokace z celé trilogie, celkem jich je přes dvacet (vč. Sapienza, New Yorku či Paříže). Pokud si pořídíte jen trojku, můžete do ní "ručně" naimportovat prostředí z minulých dvou dílů série. Bude prý potřeba je spustit z Hitmana 3, abyste je mohli hrát ve VR.

"Hraní ve VR úplně změmí žánr Hitmana, protože budete vše sledovat z vlastních očí, což vás více vtáhne do herního světa a ocitnete se tváří v tvář svým obětím. Při splynutí s davem zase uslyšíte konverzace různých lidí a můžete mít interakce s prostředím přes vaše ruce," uvedli IO na homepage. VR verze hry vás prý zaujme unikátním způsobem a tvůrci se nemohou dočkat, jaké kreativní průchody komunita dokáže vymyslet

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna