Oznámení dalšího motokrosu MXGP 2020

Inspirace norskými fjordy + vylepšený editor tratí.

Společnost Milestone oznámila MXGP 2020, nový díl oblíbené série oficiálního FIM Motocross World Championship. Vyjde v krabicové verzi 10. prosince na PlayStation 5 a digitálně také na PlayStation 4, Xbox One a Windows PC (Steam).

Ve hře MXGP 2020 si budete moct naplno užít vzrušení aktuální sezóny MXGP, soutěžit se 68 závodníky z kategorií MXGP i MX2 na 19 okruzích sezóny 2020. Hráči budou začínat jako zelenáči a mohou si vybrat vlastní cestu ke slávě: přidat se k oficiálnímu týmu, nebo si založit vlastní.

Nestačí vám oficiální tratě MXGP? Track Editor se vrací se skvělými novými funkcemi. Díky nové funkci Heightmaps mohou hráči replikovat reálnou konfiguraci tratí MX, které se často staví na kopcích a horách - mohou tak přidat na realismu a vyzkoušet si veškeré výzvy, kterým čelí skuteční jezdci během závodů. Na výběr bude ze 4 různých druhů terénu, které si hráči mohou upravit - pláň, kamenolom, vinice a les - a vytvořit tak trať svých snů. Zcela nové vytvořené tratě pak mohou sdílet online.

Aby si hráči mohli užít volnou jízdu, sami nebo s přáteli, MXGP 2020 opět přináší jednu z nejoblíbenějších funkcí: Playground. Hráči mohou prověřit své závodní schopnosti v novém prostředí inspirovaném norskými fjordy a letos mohou rovněž svobodně jezdit se 3 přáteli (funkce ale bude dostupná až po vydání). A abyste si všichni mohli v Playground užít ještě víc zábavy, vrací se oblíbený režim Waypoint, který nyní umožňuje závody až 4 hráčů.

Režim více hráčů v MXGP 2020 bude posílen o dedikované servery, které zajistí herní zážitek bez lagů, a díky Race Director Mode* umožní vytvářet úžasné online turnaje, kde budou hráči rozhodovat o startovních pozicích, rozdávat postihy nebo si vybírat, na kterou kameru se zaměří.

V neposlední řadě se bude v MXGP 2020 každý závodník cítit jedinečně díky více než 10 000 předmětům, které jsou všechny licencovány od více než 110 značek ze světa motocrossu. Nejde jen o kosmetické úpravy: rovněž si bude možné vylepšit výkon motorky díky realistické replice různých součástí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna