Ukázka neoficiálního českého dabingu do Kingdom Come Deliverance

+ posila.

Před vydáním původní hry ve 2018 se ještě nevědělo, jak dopadne po komerční stránce, takže by mohlo jít o velmi prodělečný počin. Později si zase Warhorse spočítali, že dodatečný dabing jim už žádné další nové prodeje nepřinese a jen na vlasteneckou notu či zvýšení oblíbenosti Dana Vávry by to uhrát nešlo. A po akvizici od THQ Nordic zase dává větší smysl dívat se vpřed a chystat pokračování

To vše vedlo skupinku nadšenců k přípravě fanouškovského dabingu do Kingdom Come Deliverance, z nějž před pár dny zveřejnili první ukázku.

Má ještě určité mouchy, jak se dalo předpokládat, ale určitě bude kvalita ještě vypilována a studia Pilger Film / Megarana Studios ze sebe vydají maximum.

"Přes dvacet profesionálních a amatérských herců vytvoří český dabing všech cutscén ze hry," slibují v úvodu videa. Jinými slovy, nepůjde o dabing kompletní hry, ten by byl mnohem větším soustem (desítky hodin zvuku), na nějž si zatím netroufají.

Podle dnešní zprávy z domovské stránky na Facebooku získal tvůrčí tým novou posilu v podobě profesionálního dabéra Luboše Ondráčka.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (4)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna