Sony dá zdarma Ratchet and Clank pro PS4

Čtyřměsíční akce.

"PlayAtHome se vrací! Od 1. března zahájíme čtyři měsíce her a nabídek plných zábavy od PlayStation," oznámila dnes Sony.

Navazuje se tak na stejnojmennou akci, v jejímž rámci se loni na jaře mohlo získat Uncharted: The Nathan Drake Collection a Journey.

Cílem je opět zpříjemnit domácí "vězení" v lockdownech a karanténách, resp. dodržoval se sociální odstup, k čemuž sezení doma u her prospívá.

Jim Ryan, prezident a CEO zábavní divize Sony, na PS BLogu říká, že chtějí, aby se lidé měli na co těšit a viděli nějaké světlo na konci tunelu. Proto jsou prý rádi, že mohou vytáhnout ze svého katalogu něco, co k tomuto účelu poslouží a dobře zabaví.

Hned prvního března tak všem poskytnou bezplatně k downloadu z PlayStation Store plnou verzi Ratchet and Clank pro PS4. Pokud si o ni stihnete požádat do konce příštího měsíce, zůstane vám natrvalo.

Je očividné, že to bude zároveň taková snaha o nabuzení zájmu o tuto legrační plošinovku od Insomniacu před příchodem červnového pokračování Rift Apart pro PlayStation 5 (bude čeština).

Druhou nabídkou bude 25. března rozšířený přístup k anime předplatitelské službě Funimation (Wakanim), společnému podniku Sony Pictures a japonského Aniplexu. Leč to se České republiky bohužel netýká, upozorňuje homepage.

Další aktivity v rámci PlayAtHome by měly následovat od dubna do června.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna