Podezřelé spekulace o Life is Strange 3 a 4

Vrátí se původní postavy.

Hned na úvod to chce říct, že "příběh" okolo tohoto úniku je trochu zašmodrchaný.

Nějaký borec nejprve vyrazil na diskusní fóra ResetERA, aby tam odkryl interní informace o Life is Strange 3 a 4. Když si toho všimly weby, hodil zpátečku, vše smazal a uvedl, že to vlastně vůbec neměl pouštět ven, že to jen někde zaslechl, že nemá přímý kontakt na vývojáře a že to celé může být falešné.

Potud si řeknete - ok, nějaký další blbec, co toužil po pár minutách slávy na internetu - ale administrátor diskusí od něj předtím ověřil nějaké důkazy, že informace jsou věrohodné a lze se na ně aspoň částečně spolehnout.

Takže: třetí díl této oblíbené adventurní série mají tvořit ve studiu Deck Nine (autoři menšího prequelu Life is Strange: Before the Storm, protože Dontnod už se značkou nemají dál mít nic společného). Opět tu bude pět epizod, tentokrát pojednávajících o ženě Alex s asijsko-americkými kořeny v malém městečku. Údajný podtitul zní True Colors a oznámení plánované na loňský rok prý zdržel koronavirus.

Další hra, Life is Strange 4, je momentálně teprve v pre-produkci, takže nebude venku dříve než za pár let. Prý půjde o přímé pokračování jedničky, tudíž se vrátí postavy Max a Chloe (otázkou je, z kterého zakončení originálu se bude čerpat). Navíc pošlape na Unreal Engine (jako dvojka a The Awesome Adventures of Captain Spirit), což by mělo zaručit odstranění některých technických neduhů z prvního dílu.

Posledním drobkem je údajný port jedničky pro Nintendo Switch, o němž se máme dozvědět ve stejnou dobu co o výše zmíněných pokračováních.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna