Po měsících prodlev EA Play na Xbox Game Pass PC zítra

+ video-návod.

Byla to častá otázka PCčkářů, kde se to zaseklo. V září oznámené přidání EA Play na službu Xbox Game Pass se realizovalo v listopadu jen na Xboxu, ale v počítačové verzi nikoli.

Někteří podezřívali EA, zda to náhodou nebylo záměrné, aby tak nenutili PC hráče k ještě běžnému koupení posledních plných her za plnou cenu. Oficiálně se čekání zdůvodňovalo vylepšením lepšího zážitku na PC v xboxové aplikaci.

Jak to celé funguje, vysvětluje nové osvětové video od komunitní manažerky Xboxu. Řeší se to přes novou EA Desktop aplikaci, kam se přihlásíte svým EA účtem a ten pak propojíte s tím xboxovým:

Čili od zítřka, 18. března 2021, najdete i v PC verzi Xbox Game Pass (standardní i Ultimate) za 10 dolarů měsíčně více než 60 her od Electronic Arts, aniž byste za to museli platit o halíř více.

Mezi nabízené tituly se řadí např. Star Wars Jedi: Fallen Order, Command and Conquer, The Sims, Titanfall, FIFA 20, Madden NFL, Battlefieldy či Star Wars: Squadrons. Nechybí ani desetihodinové ukázky čerstvých titulů. Více zde.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna