Back 4 Blood představuje karetní systém

Prý umožní zábavnou znovuhratelnost + trailer.

Společnosti Warner Bros a Turtle Rock Studios dnes vydaly novou ukázku z říjnové hry Back 4 Blood.

Poskytuje podrobný pohled na inovativní herní systém hry. A to novou rogue-like funkci, která vylepší vaše zážitky při opakovaném hraní a zajišťuje, že každá herní relace je dynamická a intenzivní.

Hráči mohou přímo skočit do akce výběrem předem připraveného balíčku nebo se ponořit do rozsáhlých možností přizpůsobení karetního systému a vytvořit si svůj vlastní personalizovaný balíček karet.

Back 4 Blood využívá adaptivní A.I. známou jako "Game Director", která pracuje v zákulisí a sleduje akci, zdraví a možnosti hráčů. Reaguje v závislosti na prostředí a mění jej přidáváním překážek a uvolněním speciálních Ridden mutací prostřednictvím modifikátorů karetního systému známých jako Corruption Cards. Hráči mohou hratelnost měnit tím, že využijí konkrétní karty ke strategii proti Game Directorovi od vylepšení vybavení až po dobíjení zbraní, když sebou na své cestě strhnou hordu nepřátel.

2

Back 4 Blood je kooperativní zombie střílečka z pohledu první osoby od tvůrců Left 4 Dead, kde si užijete plno napínavé akce a díky variabilnímu přizpůsobení se do hry budete vracet pro další akci. Příběh Back 4 Blood se odehrává po katastrofickém výbuchu, kdy byla většina lidstva zabita nebo infikována parazitickým Devil Worm. Skupina apokalyptických veteránů zvaných Cleaners se rozhodli bojovat za poslední zbytky lidstva. Musí se postavit infikovaným příšerám známým jako Ridden a získat svět zpět!

1
3

Reklama

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna