Battlefield Portal bude komunitní platformou s obsahem z minulých dílů

Nastavíte si vlastní pravidla + dechberoucí trailer.

Když se říkalo, že výtvor Ripple Effect Studios (EA LA) osloví pamětníky minulých dílů, nečekalo se, že to bude tak zásadní.

Pro mnohé bude tento režim paradoxně ještě lákavější než nový obsah a hra Battlefield 2042, což není běžné, ale víceméně to koresponduje s tím, jaká částečná recyklace se děje jinde v Call of Duty Warzone či Tom Clancy's XDefiant.

Nově oznámená komunitní platforma Battlefield Portal v sobě propojí obsah ze starých dílů - z Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 a Battlefield 3. Sami si nastavíte pravidla režimů, za jakých se mají bitvy odehrávat, jaké dopravní prostředky se využijí, kolik hráčů či botů bude na bojišti atd. a pak to celé nasdílíte ostatním.

Je to webová aplikace, která vám dovolí zkombinovat vše ze čtyř epoch série (včetně BF2042), udělat z toho vlastní módy, změnit všechno možné (v bohaté sadě nástrojů) a pak si to zahrát v moderním Frostbite 3.0 enginu z nového Battlefield 2042.

Debutový trailer opět vzal dech:

Základem Battlefield Portal bude šestice map z historie série - Arica Harbor a Valparaiso z Bad Company 2, Battle of the Bulge a El Alamein z BF1942 či Caspian Border a Noshahr Canals z BF3. Nejen že si zahrajete tyto klasické levely ve 4K a 60fps, ale tvůrci vylepšili veškeré grafické podklady, aby se naplno využila technologie i se dalo zapomenout na některá původní omezení. Také tam bude moci být více hráčů naráz či hrát verzi za odlivu.

Najdete tu jinak 23 zbraní z Bad Company 2, deset gadgetů a devět dopravních prostředků (včetně helikoptéry UH-60 Black Hawk) a můžete sáhnout po třídách jako Assault, Engineer, Medic či Recon. Má být prý jen na hráčích, jestli budou preferovat chování arzenálu jako v originálu nebo ho nějak upraví. Můžete také proti sobě poslat vojáky z BF2042 a ty z druhé války v BF1942, tyto a jiné nápady záleží jen na vaší fantazii (více na homepage).

Bude to dostupné hned od začátku v době vydání BF2042, tedy od 22. října 2021. Otevřená beta bude venku od 6. září do 11. září (o pár dnů dříve pro předobjednávky + pre-load).

Oficiální obrázky:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna