Dan Vávra předvádí své luxusní Bentley

Vystoupil v pořadu Ukaž káru.

Spoluzakladatel studia Warhorse a tvůrce prvních dílů Mafia přijal nabídku účasti v domácím YouTube pořadu Ukaž Káru, aby se pochlubil, čím jezdí.

Původně tam měl přivézt svého starého Jaguara, ale vybila se mu baterie, takže se muselo vzít zavděk jiným z jeho vozů, kterým je Bentley Continental GTC First Edition.

Během zajímavého pětadvaceiminutového povídání se i motorističtí analfabeti dozví, jak ho vlastně kupoval, proč si ho přesně vybral, kolik stojí (7 milionů korun) nebo jak moc mu vadí, že nelze aktualizovat firmware, navzdory stáří pouhých pár měsíců.

Po četných historkách, jak ho zastavují policisté jen kvůli tomu, aby ho pozdravili, nebo proč mu sebrali řidičák a proč nechce Porsche, přijde řada na test času zrychlení na 100 kilometrů za hodinu, než se to povede za něco přes tři vteřiny.

V závěru se pak Dan Vávra ještě otevřel ohledně toho, jak naložil s penězi za prodej podílu ve studiu za Kingdom Come Deliverance, kolik vydělal za první Mafii, jak se bojí inflace, do čeho investoval vedle bitcoinů a akcií Apple nebo jak vydělal na covidu.

Reklama

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna