Odklad nextgen verze Grand Theft Auto 5 na březen 2022

+ nový trailer a pár drobků.

S tímto se vůbec nepočítalo, byť prosakovaly určité zprávy o nestíhání v Rockstaru, čímž se myslela spíš ta remasterovaná trilogie GTA3, GTA San Andreas a GTA Vice City.

Nextgen konverze Grand Theft Auto 5 byla odložena z půlky listopadu 2021 na březen 2022, což platí pro PS5 i Xbox Series X / S.

Rockstar to na PlayStation Showcase sdělil bez bližšího zdůvodnění (na Rockstar Newswire se mluví jen o nutnosti vyladění), aspoň však přinesl nový trailer z PS5 verze.

Logicky se po vizuální stránce nemohl měřit s většinou ostatních nově předvedených her (chystaných až na příští roky), když jde už o několikáté oprášení titulu původně z roku 2013 a éry PS3:

Na detaily skoupá firma pouze uvedla, že se máme těšit na celou řadu technických vylepšení, vizuálních vychytávek a zlepšení výkonu jak hry jako takové, tak i vybraných vozidel v GTA Online.

Video také vypíchlo, že přepínání mezi třemi postavami bude probíhat okamžitě, bez jakéhokoli načítání, což nepochybně souvisí se SSD v konzoli.

Souběžně v tom březnu vyleze samostatná verze GTA Online, nevyžadující GTA5, exkluzivně pro PS5 po úvodní tři měsíce od března. Nadále také platí ty bonusy pro předplatitele PS Plus.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna