Ovladače pro Marvel's Guardians of the Galaxy od Nvidia pro až dvojnásobek výkonu

+ doporučená sestava s raytracingem a benchmarky Chivalry 2.

Nejnovější NVIDIA GeForce Game Ready ovladače jsou optimalizovány pro očekávané akční dobrodružství v otevřeném světě Marvel's Guardians of the Galaxy. Optimalizace se týkají také 12 dalších her, přibývá podpora šesti G-SYNC Compatible monitorů a stejný počet je i nových nastavení na jedno kliknutí v GeForce Experience.

Marvel's Guardians of the Galaxy na PC si hráči mohou vychutnat v rozlišení až 8K s HDR, vyšší úrovní detailů a neomezenou snímkovou frekvencí. Samozřejmostí jsou i další výhody platformy, jako je podpora ultrawide rozlišení, hraní na více monitorech nebo využití variabilní obnovovací frekvence G-SYNC. Maximální kvalitu vizuální stránky Marvel's Guardians of the Galaxy zajistí stolní PC nebo notebook s GeForce RTX. Ray tracingové efekty oživí scénu a NVIDIA DLSS přinese až dvakrát vyšší výkon. Video se zapnutým NVIDIA DLSS je k dispozici zde:

Jako speciální bonus v rámci GeForce Rewards si hráči s GeForce RTX mohou odemknout Star Lordův skin "Sleek-Lord" hned od začátku dobrodružství.

Doporučené GeForce konfigurace:

1

Také Chivalry 2 dnes dostává aktualizaci DLSS - 4K s maximálním nastavením je nyní pro všechny majitele GeForce RTX!

NVIDIA Game Ready ovladače také přinášejí nové funkce do her, případně aktualizují ty stávající. Tentokrát přidávají podporu NVIDIA DLSS pro Chivalry 2 od Torn Banner Studios, které zvyšuje výkon až o 45 % a umožňuje všem majitelům GPU GeForce RTX hrát v rozlišení 4K při více než 60 FPS a maximálním nastavením. Demonstraci technologie v akci přináší Chivalry 2 NVIDIA DLSS video.

2

Nejnovější Game Ready ovladače dále přinášejí okamžité optimalizace pro Age of Empires 4, Battlefield 2042 Early Access, Call of Duty: Vanguard, Chivalry 2, DOOM Eternal, The Elder Scrolls Online, Forza Horizon 5, Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, Jurassic World Evolution 2 a Riders Republic.

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna