Akční novinky ve Fallout: New Vegas

Bude z Falloutu ještě větší akce?

Na nedávné akci pro tisk se objevily novinky, které v sobě ukrývá pokračování Falloutu 3 - Fallout: New Vegas. Převážně se jedná o drobnosti či kosmetické změny. Celý New Vegas obecně vypadá velmi podobně jako Fallout 3, což není divu, když jej studio Obsidian Entertainment dělá na stejném enginu.

Mezi největší novinky patří rozhodně větší možnosti zbraní - nyní bude možnost mířit i skrze hledí zbraně - v praxi to dělá zbraň stabilnější a tím to zvyšuje přesnost střelby. Navíc to umožní pokračovat v akci, aniž by bylo nutno zapínat VATS.

Velmi propracované mají být i možnosti úpravy zbraní - na zbraně nyní bude hráč moci nasadit všechno možné, počínaje rozšířeným zásobníkem, lepším zaměřovačem a optikou, až po tlumiče zpětného rázu. Všechny modifikace zbraní nemají být pouze tabulkovo-číselnou záležitostí, ale budou vizuálně zobrazeny na každé zbrani.

Mnohem propracovanější by měly být i zbraně na blízko - každá z nich by měla mít svůj vlastní unikátní speciální útok, který bude dostupný ze systému VATS. Zbraně na blízko by také měly být efektivnější, tudíž se vyplatí je používat častěji, než v klasickém Falloutu 3.

Fallout: New Vegas by měl vyjít v druhé polovině tohoto roku na PC, PS3 a Xbox 360.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna