If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Má se uvažovat o Fallout New Vegas 2

Zatím v plenkách.

Sejde z očí, sejde z mysli. Něčeho takového, co praví staré české přísloví, se obává Microsoft, který převzal Bethesdu, včetně jejích zavedených značek.

Bojí se, že pokud by trvalo příliš mnoho let, než by vzniklo pokračování Falloutu, tak by klesla hodnota této série, hráči by na ní zapomněli a nedělalo by to dobrotu. Zvlášť po ne úplně ideálně přijatém Fallout 76 v online duchu.

A ten pořadník studia Bethesdy je v tuto chvíli docela dlouhý... Dodělat Starfield pro letošní Vánoce, pak se pár let naplno zabývat The Elder Scrolls 6, a máme pomalu rok 2027 či později. To je moc pozdě.

Zároveň to je zase tak, že Fallout 5 nechce Todd Howard a spol. nikomu cizímu svěřit. Jak z toho ven? Zdá se, že Phil Spencer na řešení přišel::

"Začala jednání, v nichž se uvažuje o vytvoření Fallout New Vegas 2 v souvislosti s Obsidianem. Vše je zatím v plenkách a vzdáleno mnoho let," zjistil redaktor Jeff Grubb a vyzradil to ve svém placeném podcastu.

Pozitivní podle něj je, že všechny zúčastněné strany projevily zájem v tomto směru něco jednoho dne podniknout. Nicméně tvůrci prvního New Vegas mají také napilno, tudíž je otázka, kdy by se k tomu vlastně dostali.

Nemáme to rozhodně chápat tak, že se s tím začne něco brzy dít, spíš jde o posun věcí do oblasti, aby se hra mohla stát realitou.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Fallout: New Vegas

iOS, PS3, Xbox 360, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments