Battlefield 3 bude v češtině

Oficiální oznámení od EA + důkaz v traileru.

Společnost Electronic Arts před okamžikem oficiálně oznámila, že Battlefield 3 bude obsahovat české titulky, čímž potvrdila ranní tipy některých uživatelů Facebooku.

"Umožníme tak všem hráčům naplno vychutnat poutavý příběh bez ohledu na jejich úroveň znalostí anglického jazyka," píše se ve strohé tiskové zprávě. České titulky nebudou povinné pro každého, půjdou jen zvolit.

Česká lokalizace se s jistotou týká PC verze hry. Na platformách Xbox 360 a PlayStation 3 není ještě zcela uzavřena. Nástupce Battlefield 2 vyjde již za méně než čtyři měsíce odteď - přesně 28. října 2011.

K příležitosti tohoto oznámení EA vyrobili krátký trailer, který zachycuje přítomnost českých titulků přímo při hraní. V brífinku nad mapou velitel mluví o hledání Jacksonova týmu mariňáků, kteří se ztratili někde v okolí masného trhu a vy je máte přivést v pořádku zpět.

Trailer překvapivě doprovází komentář od moderátora Mikoláše Tučka (ex-Score), čímž EA Czech, pardon, ty kancelářský krysy dokazují, že si dokáží udělat sami ze sebe srandu. Palec nahoru!

Trailer k oznámení češtiny

Jinak obchod Xzone nabízí k předobjednávce Battlefieldu 3 (mimojiné) exkluzivní dárek v podobě stylového steelbooku (kovová DVD krabička) v černém provedení s výrazným logem, což by mělo potěšit všechny fanoušky a sběratele.

1

Eurogamer k této češtině zjišťuje více informací...

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (29)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna