Chystané novinky do SW: The Old Republic

Nový příběh, Warzones, PvP, guild banka...

Tvůrci z BioWare se v novém videu podělili o několik novinek, které chystají pro své MMORPG Star Wars: The Old Republic. Na přídavek se mohou začít těšit jak guildy, PvP hráči, tak i sólisti.

První velkou věcí bude dvoudílný přídavek Rise of the Rakgouls. Má se jednat o obří epický příběh, na kterém se pracovalo přes rok.

Dalším doplňkem budou zcela nové Warzones a PvP systémy. Jednou z novinek pro PvP bude přidání žebříčků a hodnocení hráčů - tím pádem budou moci hráči vědět, kdo si jak vede v PvP. Přibude také Legacy systém, díky kterému se budou moci postavy spojovat do rodin, z čehož budou moci všichni členové získávat různé výhody.

Několik vylepšení se dočkají také guildy. Údajně tisíce guild, které nyní ve Star Wars: The Old Republic fungují, budou vývojáři podporovat. A první věc, kterou jim přidají, budou tolik žádané guild banky.

Kromě obsahu jako takového, přibude do hry také možnost upravovat uživatelské rozhraní - měnit jeho velikost jednoduchým posuvníkem, nebo jednoduše myší přetahovat jednotlivé části rozhraní kamkoliv po obrazovce.

Na celé video se můžete podívat zde:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (16)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna