Gothic 4 bude v pátek v obchodech

Spekulace o zpoždění nejsou pravda.

Český distributor očekávané RPG hry Arcania: Gothic 4, Comgad, ujistil všechny fanoušky, že se hra skutečně začne koncem týdne prodávat.

"Nechceme zjišťovat, kdo a proč roznáší informace, že Gothic 4 bude zpožděn. Stačí, když jim nebudete věřit," stojí v oficiálním prohlášení českého distributora. "Česká verze Gothic 4 je už na našem centrálním skladu a právě se dokončuje balení vyrobených kusů. Premiéru nemůže nic ohrozit."

Nepříjemností ale je, že na výslovné přání JoWooDu nebude na disku originální anglická verze hry. "Je to navzdory předchozím dohodám, ale výslovně si to přáli," napsal Comgad na svých oficiálních Facebook stránkách. "Usilovně ale jednáme o dodatečném zpřístupnění." Hra bude obsahovat anglický dabing (nikoliv německý), české titulky v PC verzi a co se týče prvního opravného patche od JoWooDu, má podle Comgadu fungovat i na českou verzi. "Již jsme ho otestovali a schválili," říkají.

Oficiální začátek prodeje hry je v pátek 15. října, ale při předobjednávce na Xzone dostanete svou kopii již ve čtvrtek. "Dnes si kopie v Comgadu vyzvedneme, zítra je budeme nabalovat a dávat na poštu a ve čtvrtek je předplatitelé mají doma," prozradil nám Martin Schovanec, majitel obchodní sítě Xzone.

Při předobjednávce hry na Xzone navíc získáte exkluzivní medailon Arcania. "Ten náš medailon byl velmi chválen samotným producentem JoWooDu. To potěší," řekl Martin Schovanec.

Comgad také ukázal fotografie u nás dostupné sběratelské edice Gothic 4, na které se můžete podívat zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Američanka se převlákla za Milese Moralese ze Spider-Mana

Hry se už prodalo více kusů než The Last of Us 2 či Ghost of Tsushima.

F1 2021 s podporou 120 fps

A pro raytracing musíte mít GeForce RTX 2060 či Radeon RX 6700 XT.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna