Velký NÁVOD na Grand Theft Auto 5

Jak na poslední velkou loupež ve dvou variantách i provedení za ručičku komplikovaným závěrem hry.

Kapitoly návodu

Vítejte v našem velkém průvodci po Grand Theft Auto 5! Ten vychází pravidelně každý týden v sobotu, kdy po obecném představení základů hry, schopností všech postav, zbraní, vozidel a policejním pátrání v úvodním díle, dále nabídne vyčerpávající návod na všechny hlavní mise, kterých je ve hře přesně 82. Průvodce by měl zejména méně zkušeným a angličtině neholdujícím hráčům pomoci lépe pochopit zadání každého úkolu a splnit jej pokud možno už na první pokus na 100% hodnocení.

Tato úvodní stránka průvodce Grand Theft Auto 5 funguje jako obsahový rozcestník do dalších kapitol, které budou postupně přibývat, stejně jako odkazy na další díly průvodce níže. Pro listování po postupně přibývajících návodech můžete použít kromě tohoto obsahu také tlačítko "Stránka" v záhlaví a zápatí, kdy se vám nabídne roletka s přehledem všech stránek (kapitol) průvodce.

100

Užitečné mapy

Pro snažší orientaci mrkněte na krásnou statickou satelitní mapu státu Los Santos. Nejlepší interaktivní mapy, v nichž si můžete filtrovat zobrazování různých ikonek, naleznete jak na Achievement Hunterovi, tak na fandovské stránce gta-5-map.com, nebo na IGN.

Největší pokrytí Grand Theft Auto 5 na Eurogameru:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (19)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna