Na Bioshock Infinite spolupracují tvůrci XCOM

Restart XCOMu je tak odložen na druhou kolej.

Vývojářské studio 2K Australia pracuje v současné době společně s Irrational Games na Bioshock Infinite. 2K Australia dělali doposud na novém XCOMu, který je teď zřejmě odložen na druhou kolej.

2K Australia už jednou s Irrational Games spolupracovali a to na prvním Bioshocku. Studio se pak ale oddělilo a pracovalo na Bioshock 2.

Pokud vám ale 2K Australia nic neříká, nedivte se. Studio se totiž několikrát přejmenovalo. Původně to byla totiž součást Irrational Games a používali jejich jméno. Krátce před vydáním prvního Bioshocku se ale 2K rozhodlo, že Irrational Games přejmenuje na 2K Boston a druhý tým na 2K Australia.

V roce 2007 se Novatu v Kalifornii založilo nové studio s několika zaměstnanci Irrational Games se jménem 2K Marine. 2K Australia a 2K Marine spolu pracovali na druhém Bioshocku. Po vydání Bioshocku 2 byli 2K Australia přejmenování na 2K Marine a stali se tak jejich součástí. Společně obě studia pracovala na novém XCOMu.

Aby v tom byl ale ještě větší guláš, tak se teď podle zdroje MCV Pacific přejmenovali 2K Marin zpátky na 2K Australia a opět spolupracují s Irrational Games (dříve 2K Boston) na očekávaném Bioshock Infinite.

Co to znamená pro XCOM? Dočkáme se ho v roce 2012, nebo bude odložen až na 2013? 2K jistě nechce s Bioshock Infinite riskovat a raději posílí vývoj dalším studiem (nestíhali snad Irrational?). Bioshock je pro 2K v současné době mnohem důležitější série, než reboot XCOMu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Premiérové screenshoty Far Cry 6, sběratelka s plamenometem

+ ukázána postava hráče, artwork antagonistů v autě.

Titulní sekvence Far Cry 6 je tím nejlepším z UbiSoft Forward

+ filmeček už oficiálně a v angličtině.

Shadow Warrior 3 na obrázcích

Bude to maso + postavy, prostředí.

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna