Noví vývojáři série Call of Duty?

Pustil se do série i třetí vývojářský tým?

Podle amerického deníku Los Angeles Times si vydavatel Activision Blizzard najal již třetí vývojářské studio pro práce na své sérii Call of Duty.

To, co dosud na střídačku připadalo tvůrcům z Infinity Ward a Treyarch, by tedy nyní mělo teoreticky do hry dostat třetího hráče. Podle neověřených zdrojů má jít o speciální tým zaměřený na vývoj síťových her.

Právě případná onlinovka ze světa Call of Duty je něco, o čem šéf firmy Activision Blizzard Bobby Kotick veřejně snil již zhruba před rokem - tedy konkrétně jak že by to prý bylo pěkné, kdyby se vydavateli podařilo rozšířit tuhle světoznámou značku i na pole MMO.

Momentálně není známo, kdo že by měl být tím třetím vývojářským týmem. V úvahu nicméně připadají wisconštinští Raven Software, což by vzhledem k jejich úzkým vztahům s Activision a id Software nemohlo pro celou sérii dopadnout špatně, anebo Sledgehammer Studios, coby nový tým seskupený pod Glenem Schofieldem, ceněným producentem sci-fi hororu Dead Space.

Nelze ale také vyloučit, že by se tato zpráva týkala jakési "mobilní odnože" série Call of Duty, určené pro iPhone a Nintendo DS.

Activision Blizzard celou věc prozatím odmítají komentovat.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna