Obsidian potvrdil novou licencovanou hru

Že by ty Knights of the Old Republic III?

Pamatujete na zářijové spekulace o Star Wars: Knights of the Old Republic 3? Teď se objevilo něco, co by s nimi mohlo úzce souviset, ale samozřejmě také nemuselo.

Z prezentace Digital Development Managment, společnosti zabývající se zprostředkováním jednání mezi vývojáři a vydavateli či sháněním pracovních sil, totiž vyplynula zajímavá novinka. Obsidian prý pracují na nové hře založené na "přední sérii animovaného filmu". Postřehl to Joystiq.

Bližší konkrétní informace, co tou hrou má být ani jestli se tím myslí Hvězdné války, nejsou k dispozici. Avšak již dříve se nechal slyšet zakladatel Obsidianu, že pracují na nějaké ještě neoznámené hře, která vychází z licence.

"Až o ní lidé uslyší, řeknou nám, že jsme to museli udělat a že nebylo nad čím váhat, protože pokud by takovou nabídku dostal kdokoli, šel by ihned do toho," naznačoval Feargus Urquhart. Z čtení mezi řádky tak nějak vyplývá, že by mohlo jít o pokračování něčeho, s čím už dříve měli co dočinění. A to perfektně sedí na Knights of the Old Republic...

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna