Vyšla reedice Fallout: New Vegas s datadisky

Ultimátní kompilace se všemi čtyřmi přídavky.

Cenega u nás před pár dny uvedla finální reedici Fallout New Vegas s názvem Ultimate Edition. Tato krabicová kompilace obsahuje původní hru společně se všemi čtyřmi později vypuštěnými datadisky: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues a Lonesome Road. Stojí výhodných 899 Kč (PC verze), resp. 1199 Kč (PS3/X360).

"Kombinace hlavních rozšiřujících balíčků zvyšuje maximální dosažitelnou úroveň na 50. Jako příjemný bonus budete moci získat nejnovější paletu unikátních zbraní, typů munice a receptů z posledních DLC Courier's Stash a Gun Runners Arsenal. Zjistíte, že si můžete udělat ještě více přátel (i nepřátel), ať už jste ostříleným průzkumníkem Mohavské pustiny, nebo hrajete hru poprvé. Budete moci navštívit kasíno Sierra Madre, Národní park Zion, kráter Big MT s jeho výzkumným komplexem i zrádnou Propast - to vše bude nyní k dispozici k průzkumu," píše se v popisku této edice.

Reedice posledního Falloutu se dá koupit třeba z Xzone, kde u ní uvádějí české titulky, byť tisková zpráva Cenegy na toto téma mlčí.

Když tyto datadisky dříve vyšly na Steamu, v češtině nebyly (existovaly pro ně jen neoficiální překlady), ale dá se tipovat, že je distributor nechal přeložit, když základní New Vegas lokalizován byl. Eurogamer brzy zveřejní souhrnnou recenzi všech čtyř přídavků.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna